Szkoła (469)

Szkoła (469)

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Joanna Litwin-Widera, Tadeusz Łomnicki, Maria Meyer, Dorota Godzic
W skrócie:Ewa uważa, że jej chłopak jest dziecinny. Nastolatka ma duże wymagania, które - jej zdaniem - może spełnić tylko dojrzały mężczyzna. Zakłada się z przyjaciółką, że poderwie ojca młodszej uczennicy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Wejście do współczesnego świata nastolatków. Wszechobecne media społecznościowe powodują, że problemy i trudności, które są związane z wkraczaniem w dorosłość, stają się udziałem nie tylko najbliższych przyjaciół. Coraz więcej uczniów walczy z internetową nienawiścią, walką o popularność oraz rywalizacja. W nowym sezonie nie zabraknie historii dotyczących nieszczęśliwej miłości. Z trudną sytuacją musi zmierzyć się dyrektor szkoły, Stanisław Chlebowski, gdy jedna z nastolatek zostanie uprowadzona.

W tym odcinku

Maturzystka Ewa Karasiewicz jest rozczarowana swoim partnerem Grześkiem Chojnowskim. Uważa go za osobę nudną i dziecinną. Nastolatka ma duże wymagania, które - jej zdaniem - może spełnić tylko dojrzały mężczyzna. Ewa zakłada się z przyjaciółką, Alą Majerską, że zdoła poderwać ojca młodszej uczennicy. Licealistka Julka Bukowska jest zakochana w Tomku Porębskim. Próbuje zdobyć jego względy wszelkimi sposobami. Postanawia oddać chłopakowi swoje oszczędności, by mógł kupić sobie skuter. Nie wie, że nastolatek nie traktuje jej poważnie. Zamierza zakończyć ich związek, gdy tylko otrzyma od Julki pieniądze.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także