Szkoła (604)

Szkoła (604)

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
Występują:Joanna Litwin-Widera, Tadeusz Łomnicki, Maria Meyer, Dorota Godzic
W skrócie:Osiemnastoletnia Natalia jest lubiana w klasie. Nikt nie wie, że była zmuszana do prostytucji. Dawny sutener opuszcza więzienie i zaczyna ją szantażować. Załamana nastolatka zwierza się Fabianowi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna odsłona perypetii uczniów krakowskich szkół. Młodych ludzi zajmuje nie tylko walka o dobre oceny. Zmagają się też z pierwszymi miłosnymi doświadczeniami oraz poszukiwaniem swojego miejsca w grupie rówieśników. To ponadto czas ich buntu przeciwko dorosłym. W nowym sezonie poruszony zostanie m.in. temat dyskryminacji rasowej.

W tym odcinku

18-letnia Natalia Fornal jest lubiana w klasie. Nikt nie wie, że w przeszłości była zmuszana do prostytucji. Jej dawny sutener opuszcza więzienie i zaczyna szantażować dziewczynę. Wówczas załamana nastolatka wyjawia prawdę Fabianowi. Ten zaś zwierza się ze wszystkiego przyjaciołom. Do pierwszej klasy liceum dołącza nowa uczennica, Michalina Sokół. Woli spędzać czas z chłopakami, ponieważ lepiej się z nimi dogaduje. Odrzuca adoratora, więc on w ramach zemsty postanawia skłócić grupę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także