x

Szkoła (479)

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Joanna Litwin-Widera, Tadeusz Łomnicki, Maria Meyer, Dorota Godzic
W skrócie:Gimnazjaliści Maciek, Sebastian i Mikołaj drukują fałszywe pieniądze. Kiedy o ich działalności dowiaduje się nauczycielka, nastolatkowie wpadają w panikę. Oddają wszystkie banknoty Mikołajowi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Wejście do współczesnego świata nastolatków. Wszechobecne media społecznościowe powodują, że problemy i trudności, które są związane z wkraczaniem w dorosłość, stają się udziałem nie tylko najbliższych przyjaciół. Coraz więcej uczniów walczy z internetową nienawiścią, walką o popularność oraz rywalizacja. W nowym sezonie nie zabraknie historii dotyczących nieszczęśliwej miłości. Z trudną sytuacją musi zmierzyć się dyrektor szkoły, Stanisław Chlebowski, gdy jedna z nastolatek zostanie uprowadzona.

W tym odcinku

Trzej gimnazjaliści - Maciek, Sebastian i Mikołaj - drukują fałszywe pieniądze. Kiedy o ich działalności dowiaduje się nauczycielka, nastolatkowie wpadają w panikę. Oddają wszystkie banknoty Mikołajowi, który chce kupić skuter. Licealistka Ania Kijewska zaszła w ciążę. Ojciec dziecka, Artur Karpiński, jest absolwentem szkoły. Aby lepiej przygotować się do bycia rodzicem, nastolatka wypożycza lalkę symulującą zachowanie noworodka. Liczy, że Artur pomoże jej przy maleństwie. Tymczasem on zamyka manekina w szafce i idzie grać z kolegami w koszykówkę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także