x

Szkoła (463)

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Joanna Litwin-Widera, Tadeusz Łomnicki, Maria Meyer, Dorota Godzic
W skrócie:Kinga podrywa nowego ucznia. Szybko przekonuje się, że nie mają wspólnych tematów do rozmów, ale ukrywa to przed koleżankami. Maja, miłośniczka kryminałów, zakłada w szkole biuro detektywistyczne.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Wejście do współczesnego świata nastolatków. Wszechobecne media społecznościowe powodują, że problemy i trudności, które są związane z wkraczaniem w dorosłość, stają się udziałem nie tylko najbliższych przyjaciół. Coraz więcej uczniów walczy z internetową nienawiścią, walką o popularność oraz rywalizacja. W nowym sezonie nie zabraknie historii dotyczących nieszczęśliwej miłości. Z trudną sytuacją musi zmierzyć się dyrektor szkoły, Stanisław Chlebowski, gdy jedna z nastolatek zostanie uprowadzona.

W tym odcinku

Kinga Sulma podrywa nowego ucznia liceum. Chłopak jest bardzo przystojny, jednak nastolatka już na pierwszej randce przekonuje się, że nie mają wspólnych tematów do rozmów. Kinga postanawia ukrywać to przed koleżankami, ponieważ wybranek bardzo jej się podoba. Jedna z uczennic, Maja Matysiak, uwielbia czytać powieści kryminalne. Postanawia założyć w szkole biuro detektywistyczne. Kolega prosi ją, by sprawdziła, czy jego dziewczyna jest mu wierna. Licealistka rozpoczyna śledztwo. Tak odkrywa, że ukochana ucznia zdradza go z jej własnym partnerem.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także