Szkoła (431)

Szkoła (431)

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Joanna Litwin-Widera, Tadeusz Łomnicki, Maria Meyer, Dorota Godzic
W skrócie:Licealistka Arleta pragnie zostać nauczycielką. Siostra dziewczyny nie potrafi pogodzić się z tym, że nie będą studiowały razem. Układa podstępny plan i zamierza zmusić ją do zmiany planów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Burzliwe poszukiwanie własnej tożsamości, potrzeba akceptacji i szukanie nowych doświadczeń - to codzienność bohaterów serii. Przeżywają oni problemy rodzinne. Często też mają kłopoty z porozumieniem się z rówieśnikami. Także pierwsze miłości dostarczają im wielu przeżyć. Każdy odcinek to nowe opowieści o współczesnej młodzieży.

W tym odcinku

Licealistka Arleta Witowska pragnie zostać nauczycielką. Siostra dziewczyny nie potrafi pogodzić się z tym, że nie będą studiowały razem. Zamierza zmusić ją do zmiany planów. Przekupuje gimnazjalistkę, której Arleta pomaga w nauce. Ma udawać, że niczego nie zrozumiała. Załamana licealistka zaczyna mieć wątpliwości, czy nadaje się na nauczycielkę. Uczennica gimnazjum Patrycję Zawojską martwi to, że nie interesują jej chłopcy. Zaprasza swojego przyjaciela na randkę. Chce, żeby koleżanki przestały nazywać ją dziecinną. Te jednak nie wierzą, że Patrycja i Adam są parą.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także