Szkoła (430)

Szkoła (430)

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Joanna Litwin-Widera, Tadeusz Łomnicki, Maria Meyer, Dorota Godzic
W skrócie:Maturzysta Paweł nie ma pieniędzy na zwrot pożyczki. Zniecierpliwiony kolega opłaca chuliganów, którzy grożą dłużnikowi pobiciem. Gimnazjaliści Cezary i Marcin są zakochani w tej samej dziewczynie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Burzliwe poszukiwanie własnej tożsamości, potrzeba akceptacji i szukanie nowych doświadczeń - to codzienność bohaterów serii. Przeżywają oni problemy rodzinne. Często też mają kłopoty z porozumieniem się z rówieśnikami. Także pierwsze miłości dostarczają im wielu przeżyć. Każdy odcinek to nowe opowieści o współczesnej młodzieży.

W tym odcinku

Maturzysta Paweł Borowiec poprosił przyjaciela o pożyczkę. Chciał kupić dziewczynie drogi prezent. Teraz nastolatek nie ma z czego oddać długu. Zniecierpliwiony Patryk opłaca chuliganów, by odzyskali pieniądze. Grożą oni Pawłowi pobiciem. Kiedy Patryk próbuje wycofać się ze zlecenia, bandyci zastraszają również jego. Gimnazjaliści, Cezary Petrus i Marcin Sobota, są zakochani w tej samej dziewczynie. Nieustannie o nią rywalizują. Nie wiedzą, że Monika Wasilewska nie traktuje poważnie żadnego z nich.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także