Szkoła (397)

Szkoła (397)

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Joanna Litwin-Widera, Tadeusz Łomnicki, Maria Meyer, Dorota Godzic
W skrócie:Wacek chce wyjechać w trasę koncertową. By go zatrzymać, jego dziewczyna kłamie, że jest chora. Olek marzy o nowej konsoli. Obiecuje kolegom, że za pieniądze załatwi im dobre stopnie z informatyki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Burzliwe poszukiwanie własnej tożsamości, potrzeba akceptacji i szukanie nowych doświadczeń - to codzienność bohaterów serii. Przeżywają oni problemy rodzinne. Często też mają kłopoty z porozumieniem się z rówieśnikami. Także pierwsze miłości dostarczają im wielu przeżyć. Każdy odcinek to nowe opowieści o współczesnej młodzieży.

W tym odcinku

Licealista Wacek Mroziński otrzymuje szansę, by pojechać ze swoim zespołem w trasę koncertową. Nie podoba się to jego partnerce, Marlenie Czajce, która mówi mu, że jest chora na białaczkę. Chłopak zmienia plany. W chorobę Marleny nie wierzy fanka młodego muzyka. Zamierza ujawnić jej kłamstwo. Gimnazjalista Olek Szumski marzy o nowej konsoli, ale nie ma na nią pieniędzy. Kiedy jako jedyny otrzymuje ocenę celującą ze sprawdzianu z informatyki, koledzy są przekonani, że wręczył nauczycielce łapówkę. Uczniowie żądają, by Olek załatwił im dobre stopnie. On okłamuje gimnazjalistów, że przekupi kobietę, jeśli dostanie pieniądze.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także