Szkoła (374)

Szkoła (374)

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Joanna Litwin-Widera, Tadeusz Łomnicki, Maria Meyer, Dorota Godzic
W skrócie:Diana stara się spełniać oczekiwania rodziców, koleżanek i partnera, ale jest jej coraz trudniej. Poznaje chłopaka, który nie stawia jej żadnych wymagań. Sara ma kłopot z surową matką. Buntuje się.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Burzliwe poszukiwanie własnej tożsamości, potrzeba akceptacji i szukanie nowych doświadczeń - to codzienność bohaterów serii. Przeżywają oni problemy rodzinne. Często też mają kłopoty z porozumieniem się z rówieśnikami. Także pierwsze miłości dostarczają im wielu przeżyć. Każdy odcinek to nowe opowieści o współczesnej młodzieży.

W tym odcinku

Licealistka Diana Fabicka należy do grupy popularnych uczniów. Atrakcyjna dziewczyna dobrze się uczy i ma przystojnego chłopaka. Stara się przy tym spełniać oczekiwania rodziców, koleżanek i chłopaka, ale jest jej coraz trudniej. Wkrótce poznaje kolegę, który nie stawia jej żadnych wymagań. Na dodatek namawia ją, żeby zrobiła coś tylko dla siebie. 13-letnia Sara Bilewicz ma kłopot z mamą, która jest dla niej bardzo surowa. Kobieta, która zaszła w ciążę w wieku 16 lat, boi się, że córka powieli jej błędy. Dziewczyna buntuje się przeciwko rygorowi i zaczyna okłamywać matkę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także