Świat według Kiepskich: Kiepski czarnowidz (30)

Świat według Kiepskich

sezon 1 odc. 30: Kiepski czarnowidz

6.5/10
serial komediowy Polska 1999   od 12 lat
Występują:Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Bartosz Żukowski, Barbara Mularczyk
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Waldek z Babką i Ferdynandem zostają w domu sami. Ferdek ma niepowtarzalną okazję zorganizowania męskiego wieczoru...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie mieszkańców starej kamienicy. Głową rodziny Kiepskich jest Ferdynand, od zawsze bezrobotny mężczyzna, który całe dnie spędza przed telewizorem z puszką piwa w ręku. Jego żona Halina z pensji pielęgniarki musi utrzymywać cały dom. Sąsiad Kiepskich, Marian Paździoch, jest właścicielem stoiska Majtex na jednym z bazarów. Wszędzie szuka możliwości zarobienia łatwych pieniędzy. Arnold Boczek natomiast, z zawodu rzeźnik, to mężczyzna łatwowierny, który stale daje się nabrać na "złote interesy" sąsiadów.

W tym odcinku

Waldek z Babką i Ferdynandem zostają sami w mieszkaniu. Halina i Mariola wyjechały na wieś odwiedzić ciotkę. Ferdynand orientuje się, że ma niepowtarzalną okazję na zorganizowanie męskiego wieczoru. W trakcie szalonej zabawy wychodzi na jaw, że gospodarz posiada zdolności czarnowidztwa oraz leczenia bioprądami. Niewiele myśląc, postanawia wykorzystać je w celu zarobienia większych pieniędzy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także