Świat według Kiepskich: Kiepscy dają czadu (29)

Świat według Kiepskich

sezon 1 odc. 29: Kiepscy dają czadu

6.5/10
serial komediowy Polska 1999   od 12 lat
Występują:Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Bartosz Żukowski, Barbara Mularczyk
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:W Częstochowie odbywa się Festiwal Piosenki Radosnej Duchem i Ciałem. U Kiepskich pojawia się ksiądz Kręć i siostra Konsoleta.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie mieszkańców starej kamienicy. Głową rodziny Kiepskich jest Ferdynand, od zawsze bezrobotny mężczyzna, który całe dnie spędza przed telewizorem z puszką piwa w ręku. Jego żona Halina z pensji pielęgniarki musi utrzymywać cały dom. Sąsiad Kiepskich, Marian Paździoch, jest właścicielem stoiska Majtex na jednym z bazarów. Wszędzie szuka możliwości zarobienia łatwych pieniędzy. Arnold Boczek natomiast, z zawodu rzeźnik, to mężczyzna łatwowierny, który stale daje się nabrać na "złote interesy" sąsiadów.

W tym odcinku

W Częstochowie jest organizowany Festiwal Piosenki Radosnej Duchem i Ciałem. Swój udział w nim zgłasza Babka. W mieszkaniu Kiepskich pojawia się ksiądz Kręć i siostra Konsoleta, których zadaniem jest przesłuchanie kandydatów. Ferdynand postanawia wziąć w nim udział. Wspólnie z Waldkiem i sąsiadami zakładają konkurencyjną kapelę. Na początku śpiewają w stylu disco polo, a kiedy to nie wzbudza u proboszcza zachwytu, postanawiają przestawić się najpierw na rap, a później na punk.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także