Świat według Kiepskich (182)

Świat według Kiepskich

sezon 1 odc. 182

serial komediowy Polska 1999   od 12 lat
Występują:Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Bartosz Żukowski, Barbara Mularczyk
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Ferdynand wymyśla kolejny, genialny sposób na osiągnięcie sukcesu finansowego. Postanawia zainstalować w mieszkaniu 'sex telefon'.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie mieszkańców starej kamienicy. Głową rodziny Kiepskich jest Ferdynand, od zawsze bezrobotny mężczyzna, który całe dnie spędza przed telewizorem z puszką piwa w ręku. Jego żona Halina z pensji pielęgniarki musi utrzymywać cały dom. Sąsiad Kiepskich, Marian Paździoch, jest właścicielem stoiska Majtex na jednym z bazarów. Wszędzie szuka możliwości zarobienia łatwych pieniędzy. Arnold Boczek natomiast, z zawodu rzeźnik, to mężczyzna łatwowierny, który stale daje się nabrać na "złote interesy" sąsiadów.

W tym odcinku

Przekonamy się, że zła sława wybuchających telewizorów marki "Rubin" jest uzasadniona. Tym bardziej, że jeden z odbiorników należy do rodziny Kiepskich. Został pozostawiony na noc pod opieką nieprzewidywalnej życiowo Babki, czyli teściowej bezrobotnego ojca rodziny - Ferdynanda Kiepskiego. Ferdynand wymyśla kolejny, genialny sposób na osiągnięcie sukcesu finansowego. Postanawia zainstalować w mieszkaniu "sex telefon". Partnerami w erotycznych pogawędkach z klientami mają być Kiepscy. Ferdynand zostaje uznany osiedlowym bohaterem, ponieważ dzięki podpatrzonemu w telewizji specyficznemu stylowi walki, pokonuje groźnego przestępcę, Jąkałę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także