Strażacy (3/10)

Strażacy (3/10)

6.4/10
serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Maciej Zakościelny, Weronika Rosati, Marta Ścisłowicz, Jakub Wesołowski
Reżyseria:Maciej Dejczer
W skrócie:Trwają przygotowania do obchodów dnia św. Floriana. Adam poznaje członków OSP w Żyrardowie i pomaga im w organizacji uroczystości. Wkrótce strażacy otrzymują wezwanie do wypadku awionetki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o życiu strażaków, którzy każdego dnia mierzą się z nowymi problemami w życiu prywatnym i zawodowym. Po wypadku podczas jednej z akcji Adam (Maciej Zakościelny) zostaje zawieszony na czas prowadzonego śledztwa. Jedzie do Żyrardowa, gdzie dołącza do jednostki OSP.

W tym odcinku

Trwają przygotowania do obchodów Dnia św. Floriana. Adam poznaje członków OSP w Żyrardowie i zostaje przez nich zaangażowany do pomocy w organizacji uroczystości. Razem z Dario, który w cywilu pracuje w radiu, oraz prawnikiem Bogusiem rozładowuje skrzynki z napojami. Wkrótce strażacy otrzymują wezwanie do wypadku awionetki na pobliskim lotnisku. Adam, jako niezaprzysiężony, nie może uczestniczyć w akcji. Z trudem przychodzi mu obserwowanie poczynań ratowników, którzy próbują uwolnić z rozbitej maszyny pilota i jego kochankę. Sytuację komplikuje wyciekające paliwo. Powstaje zagrożenie wybuchu cysterny z benzyną. Adam orientuje się, że biznesmen Janusz chce wydostać z hangaru swój prywatny samolot. Próbuje mu przeszkodzić.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także