Strażacy (8/10)

Strażacy (8/10)

6.4/10
serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Maciej Zakościelny, Weronika Rosati, Marta Ścisłowicz, Jakub Wesołowski
Reżyseria:Maciej Dejczer
W skrócie:Adam jest przesłuchiwany. Prokurator chce ustalić, jak doszło do wypadku. Magda rozmawia z Krzyśkiem o jego ojcu. Zdradza, że mężczyzna ma nową rodzinę, ale wie o jego istnieniu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o życiu strażaków, którzy każdego dnia mierzą się z nowymi problemami w życiu prywatnym i zawodowym. Po wypadku podczas jednej z akcji Adam (Maciej Zakościelny) zostaje zawieszony na czas prowadzonego śledztwa. Jedzie do Żyrardowa, gdzie dołącza do jednostki OSP.

W tym odcinku

Adam jest przesłuchiwany. Prokurator chce ustalić, czy do wypadku doszło na skutek zbiegu niepomyślnych zdarzeń, czy może było to celowe działanie wymierzone w zdrowie ratownika. Maciek pojawia się w przedszkolu. Próbuje znaleźć Kasię. Aneta nie chce mu powiedzieć, co stało się z dziewczyną. Boguś pokazuje żonie miejsce, gdzie może znajdować się ich mieszkanie. Magda rozmawia z Krzyśkiem o jego ojcu. Zdradza, że mężczyzna ma nową rodzinę, ale wie o jego istnieniu. Prosi chłopca, by nigdy nie próbował się z nim w żaden sposób skontaktować. Tymczasem strażacy przyjeżdżają do płonącego domu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także