Strażacy (9/10)

Strażacy (9/10)

serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Maciej Zakościelny, Weronika Rosati, Marta Ścisłowicz, Jakub Wesołowski
Reżyseria:Maciej Dejczer
W skrócie:Odbywa się pogrzeb Kazika. Dario dostaje propozycję pracy w dużej rozgłośni w Warszawie. Renata odwiedza w szpitalu Wojtka. Magda prosi Adama, by nie próbował zaprzyjaźnić się z Krzyśkiem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o życiu strażaków, którzy każdego dnia mierzą się z nowymi problemami w życiu prywatnym i zawodowym. Po wypadku podczas jednej z akcji Adam (Maciej Zakościelny) zostaje zawieszony na czas prowadzonego śledztwa. Jedzie do Żyrardowa, gdzie dołącza do jednostki OSP.

W tym odcinku

Odbywają się uroczystości pogrzebowe Kazika. Strażacy z OSP spotykają się w remizie i wspominają przyjaciela. Dario dostaje propozycję pracy w dużej rozgłośni w Warszawie. Boguś przebywa pod domem Madame. Decyduje się oznajmić Januszowi, żeby dał kobiecie spokój. Renata odwiedza w szpitalu Wojtka, którego stan wciąż nie ulega poprawie. Magda prosi Adama, by nie próbował zaprzyjaźnić się z Krzyśkiem. Jakiś czas później Adam spotyka się z Dario. Przy piwie rozmawiają o problemach osobistych i pracy w straży. W mieszkaniu Madame wybucha pożar. Strażacy wdzierają się do domu i szukają kobiety. Znajdują ją w szafie. Podczas akcji Witek dostrzega Romka, który filmuje palący się budynek. Domyśla się, że właśnie on stoi za podpaleniem. W pogonią za domniemanym winowajcą rzuca się Adam.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)