Spartakus: Zemsta (9)

Spartakus: Zemsta

sezon 2 odc. 9

(Spartacus: Vengeance: Monsters)

serial historyczny USA 2012   dla dorosłych
Występują:Liam McIntyre, Dustin Clare, Manu Bennett, Lucy Lawless
Reżyseria:Brent Fletcher
W skrócie:Ilithyia zastaje Glabera w objęciach Seppii. Lukrecja informuje ją, że zamordował on Seppiusza. Ashur mówi Lukrecji, że Glaber zgodzi się na ich małżeństwo, jeśli Spartakus polegnie w walce.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W Rzymie wciąż trwa bunt gladiatorów. Mieszkańcy boją się, jakie będą tego konsekwencje. Chcąc stłumić powstanie i uspokoić obywateli, Gajusz Klaudiusz Glaber (Craig Parker) udaje się razem ze swoją armią do Kapui. Liczy, że na miejscu spacyfikuje grupę zdesperowanych niewolników. Ich dowódcą jest Spartakus (Liam McIntyre), który waha się, jaką drogę powinien teraz wybrać.

W tym odcinku

Ilithyia wraca do domu, zastaje jednak Glabera w objęciach Seppii. Lukrecja informuje przyjaciółkę, że jej mąż zamordował Seppiusza. Ashur mówi Lukrecji, że Glaber zgodzi się na ich małżeństwo i daruje mu życie, jeśli Spartakus polegnie w następnej walce. Lukrecja namawia młodą kochankę Glabera do zorganizowania zamachu na jego życie. Seppia zgadza się i postanawia użyć sztyletu. Desperacki atak dziewczyny powstrzymuje Ilithyia, która wyrywa niedoszłej morderczyni sztylet i wbija go w jej serce. Tymczasem Rzymianie atakują Spartakusa. Rebeliantom udaje się jednak pojmać Waryniusza. Wkrótce salwują się ucieczką i wyruszają w stronę Wezuwiusza.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)