Spartakus: Wojna potępionych (9)

Spartakus: Wojna potępionych (9)

(Spartacus: War of the Damned: The Dead and the Dying)

serial przygodowy USA 2013   dla dorosłych
Występują:Liam McIntyre, Dustin Clare, Manu Bennett, Simon Merrells
Reżyseria:Michael Hurst
W skrócie:Spartakus robi wszystko, by zapewnić sobie kartę przetargową przeciwko Rzymianom. Krassus dochodzi do wniosku, że tylko pokonanie przywódcy rebeliantów pozwoli mu zyskać chwałę i godność.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Gajusz Klaudiusz Glaber nie żyje. Minęło już wiele miesięcy od zwycięstwa, jakie odniósł nad jego armią rosnący w siłę Spartakus (Liam McIntyre). Dawnego niewolnika wspierają generałowie Kriksos (Manu Bennett), Gannikus (Dustin Clare) i Agron (Daniel Feuerriegel). Oddziały Rzymian ponoszą kolejne klęski w starciach z rebeliantami. Szybko rośnie też liczba niewolników, którzy przyłączają się do powstania. Tymczasem Spartakus szykuje się do ostatecznej bitwy. Jej wynik przesądzi o losach całej republiki rzymskiej. Zrealizowany z rozmachem, pełen intryg i spektakularnych pojedynków ostatni już sezon epickiego serialu o losach legendarnego gladiatora Spartakusa.

W tym odcinku

Spartakus robi wszystko, by zapewnić sobie kartę przetargową, której mógłby użyć przeciwko Rzymianom. Tymczasem Krassus dowiaduje się, że inny rzymski dostojnik zamierza rozgromić armię Spartakusa i odebrać mu szansę na zyskanie chwały. Dochodzi do wniosku, że tylko pokonanie przywódcy rebeliantów pozwoli mu zyskać godność prawdziwego Rzymianina.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)