Spartakus: Wojna potępionych (7)

Spartakus: Wojna potępionych (7)

(Spartacus: War of the Damned: Mors Idecepta)

serial przygodowy USA 2013   dla dorosłych
Występują:Liam McIntyre, Dustin Clare, Manu Bennett, Simon Merrells
Reżyseria:Jesse Warn
W skrócie:Wojska Spartakusa i Kriksosa docierają do pokrytych śniegiem gór, skąd już nie ma odwrotu.Tymczasem Krassus uświadamia sobie, że nie jest w stanie sprawować kontroli nad podwładnymi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Gajusz Klaudiusz Glaber nie żyje. Minęło już wiele miesięcy od zwycięstwa, jakie odniósł nad jego armią rosnący w siłę Spartakus (Liam McIntyre). Dawnego niewolnika wspierają generałowie Kriksos (Manu Bennett), Gannikus (Dustin Clare) i Agron (Daniel Feuerriegel). Oddziały Rzymian ponoszą kolejne klęski w starciach z rebeliantami. Szybko rośnie też liczba niewolników, którzy przyłączają się do powstania. Tymczasem Spartakus szykuje się do ostatecznej bitwy. Jej wynik przesądzi o losach całej republiki rzymskiej. Zrealizowany z rozmachem, pełen intryg i spektakularnych pojedynków ostatni już sezon epickiego serialu o losach legendarnego gladiatora Spartakusa.

W tym odcinku

Wojska Spartakusa i Kriksosa docierają do pokrytych śniegiem gór, skąd już nie ma odwrotu. Dowódcy spierają się, jak wybrnąć z kryzysowej sytuacji. Tymczasem Krassus uświadamia sobie, że nie jest w stanie sprawować kontroli nad swoimi najbliższymi współpracownikami.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)