Spartakus: Wojna potępionych (8)

Spartakus: Wojna potępionych (8)

(Spartacus: War of the Damned: Separate Paths)

serial przygodowy USA 2013   dla dorosłych
Występują:Liam McIntyre, Dustin Clare, Manu Bennett, Simon Merrells
Reżyseria:T. J. Scott
W skrócie:Buntownicy, wraz ze swoim przywódcą Spartakusem, docierają do rozdroży. Ściga ich Krassus na czele potężnej armii. Narasta konflikt między Tyberiuszem a Cezarem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Gajusz Klaudiusz Glaber nie żyje. Minęło już wiele miesięcy od zwycięstwa, jakie odniósł nad jego armią rosnący w siłę Spartakus (Liam McIntyre). Dawnego niewolnika wspierają generałowie Kriksos (Manu Bennett), Gannikus (Dustin Clare) i Agron (Daniel Feuerriegel). Oddziały Rzymian ponoszą kolejne klęski w starciach z rebeliantami. Szybko rośnie też liczba niewolników, którzy przyłączają się do powstania. Tymczasem Spartakus szykuje się do ostatecznej bitwy. Jej wynik przesądzi o losach całej republiki rzymskiej. Zrealizowany z rozmachem, pełen intryg i spektakularnych pojedynków ostatni już sezon epickiego serialu o losach legendarnego gladiatora Spartakusa.

W tym odcinku

Buntownicy, wraz ze swoim przywódcą Spartakusem, docierają do rozdroży. Okazuje się, że znaleźli się w bardzo trudnej sytuacji, ponieważ niezmordowany Krassus na czele potężnej armii ściga rebeliantów. Tymczasem po stronie Rzymian narasta konflikt pomiędzy Tyberiuszem i Cezarem spowodowany coraz intensywniejszymi działaniami Krassusa.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)