Ślad: Księżniczka (81)

Ślad: Księżniczka (81)

serial kryminalny Polska 2019   od 16 lat
Występują:Anita Jancia, Mariusz Jakus, Joanna Koroniewska, Marcel Sabat
W skrócie:Jakub Toruński popełnia samobójstwo. Przed śmiercią mężczyzna próbował skontaktować się z niejaką Aleksandrą Sarecką, którą uważał za swoją dawną miłość. Okazuje się jednak, że kobieta nie żyje.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 7 sierpnia
jutro
1:55 Polsat Film (z napisami)

Opis

Serial opowiada o pracy funkcjonariuszy Centralnego Wydziału Śledczego (CWŚ), którzy zajmują się najbardziej skomplikowanymi kryminalnymi zagadkami. Na czele grupy stoi podinspektor Renata Różańska (Anita Jancia). Jej zastępcą jest nadkomisarz Rafał Walczak (Mariusz Jakus), z którym kobieta często popada w konflikty. Do zespołu należą także m.in.: lekarz medycyny sądowej Anna Szpunar (Aleksandra Hamkało) oraz analityk Artur Kotowicz "KOT" (Cezary Łukaszewicz).

W tym odcinku

Jakub Toruński popełnia samobójstwo. Przed śmiercią mężczyzna próbował skontaktować się z niejaką Aleksandrą Sarecką, którą uważał za swoją dawną miłość. Okazuje się jednak, że kobieta, z którą miał romans, nazywała się Zuzanna Nowak i dziś już nie żyje - zmarła za granicą w niewyjaśnionych okolicznościach. Śledczy podejrzewają, że Jakub, który miał niestabilną osobowość i problemy z narkotykami, przeniósł swoje uczucia do byłej dziewczyny na Aleksandrę. Policjanci postanawiają bliżej przyjrzeć się 38-latce.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także