x
Sexy kuchnia Magdy Gessler (1/9)

Sexy kuchnia Magdy Gessler (1/9)

magazyn kulinarny Polska 2017   b.o.
W skrócie:Magda Gessler udowadnia, że czasami najlepsze są tradycyjne rozwiązania. W tym odcinku wraca do kuchni polskiej, zdradza parę przepisów na klasyczne dania. Na początek zaproponuje pieczoną kaczkę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Magda Gessler, ambasadorka Food Network, przygotowuje dla widzów autorskie dania. Stosuje intrygujące połączenia smaków i niezwykłe kompozycje kolorystyczne, sięga po ciekawe kształty. Każdy odcinek to nowy przepis oraz rady dotyczące tego, jakich składników użyć, by mieć piękną skórę i lśniące włosy.

Magda Gessler udowadnia, że czasami najlepsze są tradycyjne rozwiązania. W tym odcinku wraca do kuchni polskiej, zdradza parę przepisów na klasyczne dania. Na początek zaproponuje pieczoną kaczkę, wywodzącą się z kuchni staropolskiej. Zacząć trzeba od dobrego zamarynowania mięsa. Magda pokaże także, jak należy nadziewać kaczkę. Następnie przejdziemy do innego przepisu - na warsztat prowadząca weźmie święcącego triumfy na polskich stołach kotleta schabowego. Restauratorka poda go z surówką marchewkowo-mandarynkową oraz jabłkowo-ziemniaczanym puree.

Zobacz także