SOS. Ekipy w akcji (60-ost.)

SOS. Ekipy w akcji (60-ost.)

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Policjanci reagują w sprawie bójki uczniów. Inni funkcjonariusze odbierają wezwanie od kobiety, która uciekła z mieszkania po tym, jak wtargnął tam mężczyzna ze strzykawką wypełnioną krwią.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Paradokumentalny serial interwencyjny ukazujący kulisy pracy najważniejszych służb czuwających nad naszym bezpieczeństwem. Wszystkie sytuacje przedstawione na ekranie oparte są na udokumentowanych, realnych zdarzeniach. Bohaterowie serialu to czynni zawodowo policjanci, strażacy, lekarze i ratownicy medyczni. W każdym odcinku otrzymują konkretne zlecenie z Centrum Powiadamiania Ratunkowego 112. Reagują na groźne wypadki, pożary, porachunki sąsiadów, napady, czy wymuszenia. Na miejscu zdarzenia muszą zmierzyć się z zaskakującymi sytuacjami, poradzić sobie z presją czasu i niecodziennymi zwrotami akcji. Stawką ich pracy jest ludzkie życie i bezpieczeństwo osób wplątanych w niecodzienne zdarzenia. W każdym odcinku serialu widzowie będą mieli okazję zobaczyć trzy interwencje - dwie policyjne i jedną ratowniczą.

W tym odcinku

Policjanci reagują w sprawie bójki dwóch uczniów. Sprawa komplikuje się, gdy w szafce jednego z nich znajdują 10 tysięcy złotych. Inni funkcjonariusze odbierają wezwanie od kobiety, która uciekła z mieszkania po tym, jak wtargnął tam mężczyzna ze strzykawką wypełnioną krwią zakażoną wirusem HIV. W rękach szaleńca wciąż pozostaje jej narzeczony. Skoordynowanego działania wszystkich służb wymaga zgłoszenie o mężczyźnie, który wszedł na opuszczony silos i grozi skokiem samobójczym. Policja ustala, że przyczyną desperackiej decyzji jest zawód miłosny.