SOS. Ekipy w akcji (29/60)

SOS. Ekipy w akcji (29/60)

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Policja interweniuje w sprawie domowej awantury, podczas której dziadkowie wtargnęli do domu byłej synowej, aby zabrać wnuka. Inny patrol otrzymuje zgłoszenie dotyczące pary uprawiającej seks w aucie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 23 lipca
za 5 dni
5:45 TTV

Opis

Paradokumentalny serial interwencyjny ukazujący kulisy pracy najważniejszych służb czuwających nad naszym bezpieczeństwem. Wszystkie sytuacje przedstawione na ekranie oparte są na udokumentowanych, realnych zdarzeniach. Bohaterowie serialu to czynni zawodowo policjanci, strażacy, lekarze i ratownicy medyczni. W każdym odcinku otrzymują konkretne zlecenie z Centrum Powiadamiania Ratunkowego 112. Reagują na groźne wypadki, pożary, porachunki sąsiadów, napady, czy wymuszenia. Na miejscu zdarzenia muszą zmierzyć się z zaskakującymi sytuacjami, poradzić sobie z presją czasu i niecodziennymi zwrotami akcji. Stawką ich pracy jest ludzkie życie i bezpieczeństwo osób wplątanych w niecodzienne zdarzenia. W każdym odcinku serialu widzowie będą mieli okazję zobaczyć trzy interwencje - dwie policyjne i jedną ratowniczą.

W tym odcinku

Policja interweniuje w sprawie domowej awantury, podczas której uzbrojeni dziadkowie wtargnęli do domu byłej synowej, aby zabrać wnuka, który rzekomo prosił ich o pomoc. Sprawa kończy się w zaskakujący sposób. Tymczasem inny patrol otrzymuje zgłoszenie dotyczące pary uprawiającej seks w samochodzie na parkingu centrum handlowego. Ratownicy medyczni zostają wezwani przez matkę 4-letniego chłopca, który ma duszności. Na miejsce przybywa ojciec dziecka. Mężczyzna nie pozwala zabrać chorego do szpitala i barykaduje się z nim w łazience.

Zobacz także