SOS. Ekipy w akcji (30/60)

SOS. Ekipy w akcji (30/60)

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Policjanci zostają wezwani przez leśniczego, który spotykał w lesie ośmiolatka. Gdy przeszukują okolicę, znajdują prymitywne obozowisko. Inny patrol interweniuje w sprawie kradzieży rowerów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Paradokumentalny serial interwencyjny ukazujący kulisy pracy najważniejszych służb czuwających nad naszym bezpieczeństwem. Wszystkie sytuacje przedstawione na ekranie oparte są na udokumentowanych, realnych zdarzeniach. Bohaterowie serialu to czynni zawodowo policjanci, strażacy, lekarze i ratownicy medyczni. W każdym odcinku otrzymują konkretne zlecenie z Centrum Powiadamiania Ratunkowego 112. Reagują na groźne wypadki, pożary, porachunki sąsiadów, napady, czy wymuszenia. Na miejscu zdarzenia muszą zmierzyć się z zaskakującymi sytuacjami, poradzić sobie z presją czasu i niecodziennymi zwrotami akcji. Stawką ich pracy jest ludzkie życie i bezpieczeństwo osób wplątanych w niecodzienne zdarzenia. W każdym odcinku serialu widzowie będą mieli okazję zobaczyć trzy interwencje - dwie policyjne i jedną ratowniczą.

W tym odcinku

Policjanci zostają wezwani przez leśniczego, który spotykał w lesie przestraszonego 8-latka. Gdy przeszukują okolicę, znajdują prymitywne obozowisko oraz drugiego, 11-letniego chłopca. Bracia twierdzą, że mieszkają w lesie. Tymczasem inny patrol interweniuje w sprawie kradzieży rowerów. Winni okazują się nastolatkowie, którzy mówią, że są dziećmi dyplomatów z Malty, a rowery jedynie pożyczyli. Ratownicy medyczni ratują porażonego prądem 12-letniego chłopca, który utknął w oknie domku na działkach. Sytuacja przyczynia się odkrycia przez nich dramatu białoruskiej rodziny.