SOS. Ekipy w akcji (56/60)

SOS. Ekipy w akcji (56/60)

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Właściciel restauracji wzywa policję do żebrzącego chłopca. Inny patrol reaguje na zgłoszenie o klientce jednej z warszawskich kawiarni, która zamknęła się w toalecie i nie chce jej opuścić.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 11 grudnia
dziś
17:20 TVN 7

Opis

Paradokumentalny serial interwencyjny ukazujący kulisy pracy najważniejszych służb czuwających nad naszym bezpieczeństwem. Wszystkie sytuacje przedstawione na ekranie oparte są na udokumentowanych, realnych zdarzeniach. Bohaterowie serialu to czynni zawodowo policjanci, strażacy, lekarze i ratownicy medyczni. W każdym odcinku otrzymują konkretne zlecenie z Centrum Powiadamiania Ratunkowego 112. Reagują na groźne wypadki, pożary, porachunki sąsiadów, napady, czy wymuszenia. Na miejscu zdarzenia muszą zmierzyć się z zaskakującymi sytuacjami, poradzić sobie z presją czasu i niecodziennymi zwrotami akcji. Stawką ich pracy jest ludzkie życie i bezpieczeństwo osób wplątanych w niecodzienne zdarzenia. W każdym odcinku serialu widzowie będą mieli okazję zobaczyć trzy interwencje - dwie policyjne i jedną ratowniczą.

W tym odcinku

Właściciel restauracji wzywa policję do żebrzącego chłopca. Funkcjonariusze odkrywają przyczyny zachowania 12-latka. Inny patrol reaguje na zgłoszenie o klientce jednej z warszawskich kawiarni, która zamknęła się w toalecie i od godziny nie chce jej opuścić. Zdenerwowana kobieta dzwoni na 112 po tym, jak zobaczyła dziwną ranę na ciele swojego kilkumiesięcznego wnuka. Sądzi, że jej synowa znęca się nad niemowlęciem.

Zobacz także