SOS. Ekipy w akcji (40/60)

SOS. Ekipy w akcji (40/60)

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Funkcjonariusze dostają informację, że w pewnym mieszkaniu może znajdować się poszukiwana 15-latka, która uciekła z domu. Pod wskazanym adresem policjanci zastają karanego mężczyznę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Paradokumentalny serial interwencyjny ukazujący kulisy pracy najważniejszych służb czuwających nad naszym bezpieczeństwem. Wszystkie sytuacje przedstawione na ekranie oparte są na udokumentowanych, realnych zdarzeniach. Bohaterowie serialu to czynni zawodowo policjanci, strażacy, lekarze i ratownicy medyczni. W każdym odcinku otrzymują konkretne zlecenie z Centrum Powiadamiania Ratunkowego 112. Reagują na groźne wypadki, pożary, porachunki sąsiadów, napady, czy wymuszenia. Na miejscu zdarzenia muszą zmierzyć się z zaskakującymi sytuacjami, poradzić sobie z presją czasu i niecodziennymi zwrotami akcji. Stawką ich pracy jest ludzkie życie i bezpieczeństwo osób wplątanych w niecodzienne zdarzenia. W każdym odcinku serialu widzowie będą mieli okazję zobaczyć trzy interwencje - dwie policyjne i jedną ratowniczą.

W tym odcinku

Funkcjonariusze dostają informację, że w mieszkaniu na jednym z warszawskich osiedli może znajdować się poszukiwana 15-latka, która uciekła z rodzinnego domu. Pod wskazanym adresem policjanci zastają karanego mężczyznę. On jednak twierdzi, że nie zna dziewczyny. Inny policjanci reagują w sprawie bójki, do jakiej doszło między nastolatkiem i starszym mężczyzną. Szybko okazuje się, że przebieg zdarzeń był inny niż zeznali świadkowie zdarzenia. Pogotowie ratunkowe przyjeżdża do dławiącej się 2-latki. Ratownicy zauważają na jej ciele siniaki i zadrapania.