SOS. Ekipy w akcji (42/60)

SOS. Ekipy w akcji (42/60)

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Policjanci udają się do starszej pani, która widziała dwóch chłopców biegających z bronią. Tymczasem inny patrol interweniuje w sprawie przemocy domowej. Kobieta sądzi, że sąsiad znęca się nad córką.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Paradokumentalny serial interwencyjny ukazujący kulisy pracy najważniejszych służb czuwających nad naszym bezpieczeństwem. Wszystkie sytuacje przedstawione na ekranie oparte są na udokumentowanych, realnych zdarzeniach. Bohaterowie serialu to czynni zawodowo policjanci, strażacy, lekarze i ratownicy medyczni. W każdym odcinku otrzymują konkretne zlecenie z Centrum Powiadamiania Ratunkowego 112. Reagują na groźne wypadki, pożary, porachunki sąsiadów, napady, czy wymuszenia. Na miejscu zdarzenia muszą zmierzyć się z zaskakującymi sytuacjami, poradzić sobie z presją czasu i niecodziennymi zwrotami akcji. Stawką ich pracy jest ludzkie życie i bezpieczeństwo osób wplątanych w niecodzienne zdarzenia. W każdym odcinku serialu widzowie będą mieli okazję zobaczyć trzy interwencje - dwie policyjne i jedną ratowniczą.

W tym odcinku

Policjanci udają się do starszej pani, która wezwała ich, ponieważ widziała dwóch chłopców biegających po parku z prawdziwą bronią. Tymczasem inny patrol interweniuje w sprawie przemocy domowej. Kobieta, która dzwoniła na komisariat, sądzi, że jej sąsiad znęca się nad 15-letnią córką. Rozmowa z podejrzanym mężczyzną ujawnia nowe okoliczności w sprawie. Interwencja pogotowia ratunkowego okazuje się dla jednego z ratowników trudna, gdyż mężczyzną potrzebującym pomocy okazuje się być jego dziadek.