SOS. Ekipy w akcji (34/60)

SOS. Ekipy w akcji (34/60)

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Funkcjonariusze interweniują w sprawie bójki dwóch studentów. Przyjmują też zgłoszenie od kobiety, która oskarża o kradzież opiekunkę swojego syna. Odkrywają dramatyczne podłoże konfliktu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Paradokumentalny serial interwencyjny ukazujący kulisy pracy najważniejszych służb czuwających nad naszym bezpieczeństwem. Wszystkie sytuacje przedstawione na ekranie oparte są na udokumentowanych, realnych zdarzeniach. Bohaterowie serialu to czynni zawodowo policjanci, strażacy, lekarze i ratownicy medyczni. W każdym odcinku otrzymują konkretne zlecenie z Centrum Powiadamiania Ratunkowego 112. Reagują na groźne wypadki, pożary, porachunki sąsiadów, napady, czy wymuszenia. Na miejscu zdarzenia muszą zmierzyć się z zaskakującymi sytuacjami, poradzić sobie z presją czasu i niecodziennymi zwrotami akcji. Stawką ich pracy jest ludzkie życie i bezpieczeństwo osób wplątanych w niecodzienne zdarzenia. W każdym odcinku serialu widzowie będą mieli okazję zobaczyć trzy interwencje - dwie policyjne i jedną ratowniczą.

W tym odcinku

Funkcjonariusze interweniują w sprawie bójki, do jakiej doszło między dwoma studentami. Odkrywają zaskakujący sposób młodego mężczyzny na zaimponowanie dziewczynie. Pewna kobieta oskarża o kradzież opiekunkę swojego 5-letniego syna. Policjanci badają sprawę i odkrywają dramatyczne podłoże konfliktu matki dziecka oraz jego niani. Tymczasem pewna przestraszona kobieta wzywa straż pożarną do jej płonącej pracowni krawieckiej. Policjanci dowiadują się, co robił w środku 12-letni syn kobiety.

Zobacz także