SOS. Ekipy w akcji (34/60)

SOS. Ekipy w akcji (34/60)

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:W czasie rutynowego patrolu funkcjonariusze zauważają szarpaninę dwóch kobiet. Okazuje się, że doszło do porwania niemowlęcia. O zniknięcie dziecka młoda matka oskarża swoją znajomą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Paradokumentalny serial interwencyjny ukazujący kulisy pracy najważniejszych służb czuwających nad naszym bezpieczeństwem. Wszystkie sytuacje przedstawione na ekranie oparte są na udokumentowanych, realnych zdarzeniach. Bohaterowie serialu to czynni zawodowo policjanci, strażacy, lekarze i ratownicy medyczni. W każdym odcinku otrzymują konkretne zlecenie z Centrum Powiadamiania Ratunkowego 112. Reagują na groźne wypadki, pożary, porachunki sąsiadów, napady, czy wymuszenia. Na miejscu zdarzenia muszą zmierzyć się z zaskakującymi sytuacjami, poradzić sobie z presją czasu i niecodziennymi zwrotami akcji. Stawką ich pracy jest ludzkie życie i bezpieczeństwo osób wplątanych w niecodzienne zdarzenia. W każdym odcinku serialu widzowie będą mieli okazję zobaczyć trzy interwencje - dwie policyjne i jedną ratowniczą.

W tym odcinku

W czasie rutynowego patrolu funkcjonariusze zauważają szarpaninę dwóch kobiet. Okazuje się, że doszło do porwania niemowlęcia. O zniknięcie dziecka młoda matka oskarża właśnie swoją znajomą. Tymczasem inni policjanci przyjeżdżają na wezwanie mieszkanki jednego z warszawskich osiedli, która wyrzucając śmieci, znalazła zmasakrowane zwłoki psa. W innej części miasta pewna młoda kobieta wzywa ratowników medycznych do swojej babci, którą znalazła nieprzytomną w jej mieszkaniu. Jest przekonana, że starsza pani została napadnięta przez pochodzącego z Ukrainy agresywnego mężczyznę, który od jakiegoś czasu ją zastrasza.

Zobacz także