SOS. Ekipy w akcji (44/60)

SOS. Ekipy w akcji (44/60)

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Kobieta zgłasza, że z mieszkania jej sąsiadów złodzieje wynoszą sprzęt elektroniczny. Inni policjanci interweniują w sprawie przemocy. Starszy mężczyzna oskarża matkę przyjaciółki o głodzenie jej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Paradokumentalny serial interwencyjny ukazujący kulisy pracy najważniejszych służb czuwających nad naszym bezpieczeństwem. Wszystkie sytuacje przedstawione na ekranie oparte są na udokumentowanych, realnych zdarzeniach. Bohaterowie serialu to czynni zawodowo policjanci, strażacy, lekarze i ratownicy medyczni. W każdym odcinku otrzymują konkretne zlecenie z Centrum Powiadamiania Ratunkowego 112. Reagują na groźne wypadki, pożary, porachunki sąsiadów, napady, czy wymuszenia. Na miejscu zdarzenia muszą zmierzyć się z zaskakującymi sytuacjami, poradzić sobie z presją czasu i niecodziennymi zwrotami akcji. Stawką ich pracy jest ludzkie życie i bezpieczeństwo osób wplątanych w niecodzienne zdarzenia. W każdym odcinku serialu widzowie będą mieli okazję zobaczyć trzy interwencje - dwie policyjne i jedną ratowniczą.

W tym odcinku

Kobieta dzwoni na komisariat i zgłasza, że z mieszkania jej sąsiadów złodzieje wynoszą sprzęt elektroniczny. Inni policjanci interweniują w sprawie przemocy domowej. Starszy mężczyzna oskarża matkę swojej przyjaciółki o głodzenie jej. Policjanci ustalają, że na lodówce starszej pani rzeczywiście znajduje się kłódka. Ratownicy medyczni zostają wezwani do kobiety, która ma wysoką gorączkę i majaczy. Znajdują na brzuchu 30-latki rany pooperacyjne. Odkrywają wstrząsającą przyczynę jej stanu.