SOS. Ekipy w akcji (22/60)

SOS. Ekipy w akcji (22/60)

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Kobieta zawiadamia policję o wybuchu na terenie ogródków działkowych. Strażacy odkrywają szokującą tajemnicę dotyczącą spalonego miejsca. Inny patrol zauważa auto, którego kierowca jedzie zygzakiem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Paradokumentalny serial interwencyjny ukazujący kulisy pracy najważniejszych służb czuwających nad naszym bezpieczeństwem. Wszystkie sytuacje przedstawione na ekranie oparte są na udokumentowanych, realnych zdarzeniach. Bohaterowie serialu to czynni zawodowo policjanci, strażacy, lekarze i ratownicy medyczni. W każdym odcinku otrzymują konkretne zlecenie z Centrum Powiadamiania Ratunkowego 112. Reagują na groźne wypadki, pożary, porachunki sąsiadów, napady, czy wymuszenia. Na miejscu zdarzenia muszą zmierzyć się z zaskakującymi sytuacjami, poradzić sobie z presją czasu i niecodziennymi zwrotami akcji. Stawką ich pracy jest ludzkie życie i bezpieczeństwo osób wplątanych w niecodzienne zdarzenia. W każdym odcinku serialu widzowie będą mieli okazję zobaczyć trzy interwencje - dwie policyjne i jedną ratowniczą.

W tym odcinku

Pewna starsza kobieta zawiadamia policję o wybuchu na terenie ogródków działkowych. Strażacy gaszą pożar i odkrywają szokującą tajemnicę dotyczącą spalonego miejsca. Inny patrol zauważa samochód, którego kierowca jedzie zygzakiem. Ku zaskoczeniu funkcjonariuszy tym razem nie alkohol okazuje się powodem dziwnego zachowania kierowcy. W inne części miasta policjanci interweniują w sprawie ulicznej kłótni. Po przesłuchują młodych awanturników, zaczynają podejrzewać, że kilkumiesięczne niemowlę, z którym podróżują, nie jest ich dzieckiem.

Zobacz także