SOS. Ekipy w akcji (20/60)

SOS. Ekipy w akcji (20/60)

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Pewna przestraszona kobieta zgłasza funkcjonariuszom, że w parku grasuje ekshibicjonista, który obnaża się przed spacerującymi kobietami. Straż pożarna udaje się do do domu na obrzeżach miasta.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Paradokumentalny serial interwencyjny ukazujący kulisy pracy najważniejszych służb czuwających nad naszym bezpieczeństwem. Wszystkie sytuacje przedstawione na ekranie oparte są na udokumentowanych, realnych zdarzeniach. Bohaterowie serialu to czynni zawodowo policjanci, strażacy, lekarze i ratownicy medyczni. W każdym odcinku otrzymują konkretne zlecenie z Centrum Powiadamiania Ratunkowego 112. Reagują na groźne wypadki, pożary, porachunki sąsiadów, napady, czy wymuszenia. Na miejscu zdarzenia muszą zmierzyć się z zaskakującymi sytuacjami, poradzić sobie z presją czasu i niecodziennymi zwrotami akcji. Stawką ich pracy jest ludzkie życie i bezpieczeństwo osób wplątanych w niecodzienne zdarzenia. W każdym odcinku serialu widzowie będą mieli okazję zobaczyć trzy interwencje - dwie policyjne i jedną ratowniczą.

W tym odcinku

Pewna przestraszona kobieta zgłasza funkcjonariuszom, że w parku grasuje ekshibicjonista, który obnaża się przed spacerującymi kobietami. Tymczasem inny patrol sprawdza zgłoszenie o podejrzanym mężczyźnie, który jest na placu zabaw z 5-letnią dziewczynką. Straż pożarna udaje się do do domu na obrzeżach miasta, w którym sąsiedzi zauważyli dym. Znaleziony w środku 7-latek nie potrafi powiedzieć, gdzie znajduje się jego brat, z którym zostawili go rodzice.