SOS. Ekipy w akcji (17/60)

SOS. Ekipy w akcji (17/60)

(Uciekinierka/ Miłość matki/ Gorący romans)

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Policjanci przyjmują zgłoszenie o błąkającej się bez opieki sześciolatce. Dziewczynce towarzyszył w podróży tajemniczy mężczyzna. Straż pożarna udaje się do mieszkania, z którego ulatnia się gaz.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Paradokumentalny serial interwencyjny ukazujący kulisy pracy najważniejszych służb czuwających nad naszym bezpieczeństwem. Wszystkie sytuacje przedstawione na ekranie oparte są na udokumentowanych, realnych zdarzeniach. Bohaterowie serialu to czynni zawodowo policjanci, strażacy, lekarze i ratownicy medyczni. W każdym odcinku otrzymują konkretne zlecenie z Centrum Powiadamiania Ratunkowego 112. Reagują na groźne wypadki, pożary, porachunki sąsiadów, napady, czy wymuszenia. Na miejscu zdarzenia muszą zmierzyć się z zaskakującymi sytuacjami, poradzić sobie z presją czasu i niecodziennymi zwrotami akcji. Stawką ich pracy jest ludzkie życie i bezpieczeństwo osób wplątanych w niecodzienne zdarzenia. W każdym odcinku serialu widzowie będą mieli okazję zobaczyć trzy interwencje - dwie policyjne i jedną ratowniczą.

W tym odcinku

Pracownik stacji benzynowej zgłasza policji znalezienie błąkającej się po okolicy 6-latki. Okazuje się, że dziewczynce towarzyszył w podróży tajemniczy mężczyzna. Funkcjonariusze zostają też wezwanie od kobiety, której porwano z wózka dziecko. Straż pożarna udaje się do mieszkania, z którego ulatnia się gaz. Służby zarządzają ewakuację budynku i odkrywają pewną dramatyczną historię miłosną.