SOS. Ekipy w akcji (16/60)

SOS. Ekipy w akcji (16/60)

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Ratownicy udzielają pomocy nastolatce, która spadła z konia. Policja próbuję ustalić, czy udział w spłoszeniu zwierzęcia miały osoby trzecie. Inny patrol dostaje zgłoszenie o kradzieży zwłok.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Paradokumentalny serial interwencyjny ukazujący kulisy pracy najważniejszych służb czuwających nad naszym bezpieczeństwem. Wszystkie sytuacje przedstawione na ekranie oparte są na udokumentowanych, realnych zdarzeniach. Bohaterowie serialu to czynni zawodowo policjanci, strażacy, lekarze i ratownicy medyczni. W każdym odcinku otrzymują konkretne zlecenie z Centrum Powiadamiania Ratunkowego 112. Reagują na groźne wypadki, pożary, porachunki sąsiadów, napady, czy wymuszenia. Na miejscu zdarzenia muszą zmierzyć się z zaskakującymi sytuacjami, poradzić sobie z presją czasu i niecodziennymi zwrotami akcji. Stawką ich pracy jest ludzkie życie i bezpieczeństwo osób wplątanych w niecodzienne zdarzenia. W każdym odcinku serialu widzowie będą mieli okazję zobaczyć trzy interwencje - dwie policyjne i jedną ratowniczą.

W tym odcinku

Ratownicy medyczni udzielają pomocy nastolatce, która spadła z konia. Funkcjonariusze policji próbują ustalić, czy udział w spłoszeniu zwierzęcia miały osoby trzecie. Inny patrol dostaje szokujące zgłoszenie o kradzieży zwłok w zakładu pogrzebowego. Policjanci wyjaśniają też okoliczności zniknięcia psa championa oraz napaści na właścicielkę hodowli.