SOS. Ekipy w akcji (39/60)

SOS. Ekipy w akcji (39/60)

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Kobieta wzywa funkcjonariuszy policji. Twierdzi, że do jej mieszkania wtargnął obcy mężczyzna, który zabarykadował się w łazience. Inny patrol próbuje wyjaśnić sprawę kradzieży pieniędzy w warsztacie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 5 sierpnia
jutro
5:15 TTV (z napisami)

Opis

Paradokumentalny serial interwencyjny ukazujący kulisy pracy najważniejszych służb czuwających nad naszym bezpieczeństwem. Wszystkie sytuacje przedstawione na ekranie oparte są na udokumentowanych, realnych zdarzeniach. Bohaterowie serialu to czynni zawodowo policjanci, strażacy, lekarze i ratownicy medyczni. W każdym odcinku otrzymują konkretne zlecenie z Centrum Powiadamiania Ratunkowego 112. Reagują na groźne wypadki, pożary, porachunki sąsiadów, napady, czy wymuszenia. Na miejscu zdarzenia muszą zmierzyć się z zaskakującymi sytuacjami, poradzić sobie z presją czasu i niecodziennymi zwrotami akcji. Stawką ich pracy jest ludzkie życie i bezpieczeństwo osób wplątanych w niecodzienne zdarzenia. W każdym odcinku serialu widzowie będą mieli okazję zobaczyć trzy interwencje - dwie policyjne i jedną ratowniczą.

W tym odcinku

Pewna młoda kobieta wzywa funkcjonariuszy policji. Twierdzi, że do jej mieszkania wtargnął obcy mężczyzna, który zabarykadował się w łazience i nie chce wyjść. Tymczasem inny patrol próbuje wyjaśnić sprawę kradzieży pieniędzy w warsztacie samochodowym. Ratownicy medyczni reagują na wezwanie 9- latka, który twierdzi, że jego przyjaciel się zatruł. Są zdumieni, gdy widzą, kto jest ich pacjentem.

Zobacz także