Rodzinka.pl: Zabawa w chowanego (244)

Rodzinka.pl: Zabawa w chowanego (244)

serial komediowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski
Reżyseria:Patrick Yoka
W skrócie:Ojciec Magdy zleca Ludwikowi projekt. Zosia pokazuje Kacprowi, w jaki sposób można pozbyć się złośliwego, starszego brata.Tomek cieszy się, że relacja Natalii i Magdy jest coraz lepsza.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 30 listopada
dziś
17:00 TVP Polonia (z napisami)
wtorek, 1 grudnia
jutro
0:10 TVP Polonia (z napisami)

Opis

Dalsze perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak), szczęśliwych rodziców Tomka (Maciej Musiał), Jakuba (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski). Mimo że ich synowie powoli wchodzą w dorosłe życie, Boscy nadal zmagają się z wieloma problemami wychowawczymi. Dzieci powoli wyfruwają z gniazda, a Boscy stają przed perspektywą pustego domu. Natalia bardzo przeżywa wyjazd najstarszego syna za granicę. Dorastający Kacper uczy się sztuki kombinowania. Natomiast znajomość Pauli (Julia Wieniawa-Narkiewicz) i Kuby po ich rozstaniu stoi pod znakiem zapytania.

W tym odcinku

Ojciec Magdy zleca Ludwikowi pewien projekt. Zosia pokazuje Kacprowi, w jaki sposób można pozbyć się złośliwego, starszego brata. Wizyta Pauli wywołuje w domu Boskich wielkie poruszenie. Tomek natomiast cieszy się, że relacja Natalii i Magdy jest coraz lepsza. Kacper chce pojechać sam w Bieszczady.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także