Rodzinka.pl: Wigilia (129)

Rodzinka.pl: Wigilia (129)

7.1/10
serial komediowy Polska 2013   od 12 lat
Występują:Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski
Reżyseria:Patrick Yoka
W skrócie:Kacper dostaje na gwiazdkę wiele prezentów. Tymczasem Tomek próbuje uporać się ze świątecznymi wydatkami i przesądami. Dziadkowie w ramach prezentu fundują najbliższym wyjazd do Zakopanego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 1 września
za 8 dni
9:45 TVP HD

Opis

Dalsze perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich, szczęśliwych rodziców. Boscy poznali się jeszcze na studiach, lecz mimo upływu lat nadal darzą się gorącym uczuciem i tworzą zgodną parę. Wraz z dziećmi - Tomkiem (Maciej Musiał), Kubą (Adam Zdrójkowski) i najmłodszym Kacprem (Mateusz Pawłowski) - mieszkają pod Warszawą. Małżonków czeka wyprowadza najstarszego z synów. Chłopak jednak regularnie odwiedza bliskich. Tymczasem Natalia zapowiada, że wybiera się na studia.

W tym odcinku

Kacper dostaje na gwiazdkę wiele prezentów. Obławia się również na domowych pracach, zakładach i internetowych przecenach. Tymczasem Tomek próbuje uporać się ze świątecznymi wydatkami i przesądami. Niespodziewanie dziadkowie w ramach prezentu bożonarodzeniowego fundują najbliższym wyjazd do Zakopanego na sylwestra.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także