Rodzinka.pl: Walentynki (118)

Rodzinka.pl: Walentynki (118)

serial komediowy Polska 2013   od 12 lat
Występują:Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski
Reżyseria:Patrick Yoka
W skrócie:Marek i Ludwik radzą Kacprowi, kiedy zapytać dziewczynę, czy chce iść na randkę. Natalia stara się być na czasie, by zaimponować synom. Ludwik nie chce kupić kwiatów żonie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich, szczęśliwych rodziców. Boscy poznali się jeszcze na studiach, lecz mimo upływu lat nadal darzą się gorącym uczuciem i tworzą zgodną parę. Wraz z dziećmi - Tomkiem (Maciej Musiał), Kubą (Adam Zdrójkowski) i najmłodszym Kacprem (Mateusz Pawłowski) - mieszkają pod Warszawą. Małżonków czeka wyprowadza najstarszego z synów. Chłopak jednak regularnie odwiedza bliskich. Tymczasem Natalia zapowiada, że wybiera się na studia.

W tym odcinku

Marek i Ludwik radzą Kacprowi, kiedy zapytać dziewczynę, czy chce iść na randkę. Natalia próbuje dorównać gustom młodzieży. Stara się być na czasie, by zaimponować synom. Ludwik nie chce kupić kwiatów żonie. By wymigać się od niepotrzebnych wydatków na poczekaniu tworzy teorię dotyczącą swojego skąpstwa. Tomek wraca głodny z kolacji z Magdą. Dziewczyna zamówiła w restauracji najdroższe potrawy z menu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także