Rodzinka.pl: Prawda w oczy kole (169)

Rodzinka.pl: Prawda w oczy kole (169)

serial komediowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski
Reżyseria:Patrick Yoka
W skrócie:Maria z pomocą Natalii i położnej przygotowuje się do porodu. Na imprezie w domu Boskich rozgrywa się niezwykle ciekawa gra. Tomek przypadkiem oddaje potrzebującym najlepsze ubrania matki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy sympatycznego małżeństwa i ich dorastających dzieci. Maria (Agata Kulesza) informuje Boskich, że jest w ciąży. Niespodziewana wiadomość wywołuje poruszenie w całej rodzinie, a przyjaciółka Ludwika (Tomasz Karolak) i Natalii (Małgorzata Kożuchowska), zupełnie nieprzygotowana do nowej roli, wpadnie w panikę. Tomek (Maciej Musiał) postanawia się ustatkować. Jego serce mocniej zabije dla pewnej dziewczyny. Z kolei Natalia i Ludwik zaczną bardziej zwracać uwagę na zdrowe odżywianie. Boski przekona się do diety złożonej z humusu i surowych marchewek. Zdoła nakłonić też najstarszego syna do wspólnego biegania.

W tym odcinku

Maria z pomocą Natalii i położnej przygotowuje się do porodu. Na imprezie w domu Boskich rozgrywa się niezwykle ciekawa gra. Tymczasem Tomek przypadkiem oddaje potrzebującym najlepsze ubrania matki. Natalia nakłania Kubę do przeczytania książki, a sama wspomaga się streszczeniem. Ludwik okazuje się lepszym towarzyszem porodu od swojej żony. Boska tłumaczy Kacprowi, dlaczego warto chodzić na WF.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także