Rodzinka.pl: W szponach konsumpcji (24)

Rodzinka.pl: W szponach konsumpcji (24)

serial komediowy Polska 2011   od 12 lat
Występują:Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski
Reżyseria:Patrick Yoka
W skrócie:Chłopcy proszą Marka, aby namówił ich mamę do zakupu trampoliny. Ludwik ulega promocyjnemu szaleństwu i postanawia kupić sobie nową kosiarkę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich, szczęśliwych rodziców trójki rezolutnych chłopców - Tomka (Maciej Musiał), Jakuba (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski). Boscy poznali się jeszcze na studiach, lecz mimo upływu lat nadal darzą się gorącym uczuciem. Teraz starają się o kolejne dziecko, tym razem chcą, by była to dziewczynka. Jednak w pięcioosobowej rodzinie bardzo ciężko znaleźć czas na upragnione sam na sam, o czym Boscy przekonują się na każdym kroku.

W tym odcinku

Chłopcy proszą Marka, by namówił ich mamę na kupno trampoliny. Jego starania odnoszą skutek przeciwny do zmierzonego. Przy okazji wychodzi na jaw, że mężczyzna kompletnie nie zna się na kobietach. Ludwik mimo że ostrzega synów przed sztuczkami stosowanymi przez producentów, sam ulega promocyjnemu szaleństwu i postanawia kupić sobie nową kosiarkę w atrakcyjnej cenie. Kacper, by zarobić własne pieniądze, zabiera się za sprzedawanie lemoniady. Gdy nie idzie mu zbyt dobrze, Kuba wspaniałomyślnie oferuje bratu swoją pomóc. Okazuje się, że chłopiec ma talent do prowadzenia nie do końca uczciwych interesów.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)