Rodzinka.pl: Święty Walenty (99)

Rodzinka.pl: Święty Walenty (99)

serial komediowy Polska 2013   od 12 lat
Występują:Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski
Reżyseria:Patrick Yoka
W skrócie:Kuba chce spędzić walentynki z Agatą. Tomek radzi mu, jak przygotować romantyczne spotkanie. Agata zamierza powiększyć sobie biust. Natalia próbuje przemówić jej do rozsądku.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 7 kwietnia
za 6 dni
23:20 TVP HD

Opis

Zabawne perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich, szczęśliwych rodziców trójki synów. Boscy poznali się jeszcze na studiach, lecz mimo upływu lat nadal darzą się gorącym uczuciem i tworzą zgodne małżeństwo. Wraz z dziećmi - Tomkiem (Maciej Musiał), Kubą (Adam Zdrójkowski) i najmłodszym Kacprem (Mateusz Pawłowski) - mieszkają pod Warszawą. Ludwik jest architektem i pracuje w domu. Natalia po kilkunastu latach przerwy poświęconej na wychowanie synów, próbuje wrócić do zawodu.

W tym odcinku

Kuba chce spędzić walentynki z Agatą. Tomek radzi mu, jak przygotować romantyczne spotkanie z dziewczyną. Ludwik uczy Kacpra gry na gitarze. Syn okazuje się pojętnym uczniem. Nowe auto Tomka psuje się. Chłopak musi oddać samochód do naprawy. Kuba chce sprzedać deskę snowboardową Kacprowi, by kupić sobie nową. Agata zamierza powiększyć sobie biust. Natalia próbuje przemówić jej do rozsądku.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także