Rodzinka.pl: Będzie się działo (168)

Rodzinka.pl: Będzie się działo (168)

serial komediowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski
Reżyseria:Patrick Yoka
W skrócie:Ludwik z pomocą Tomka usiłuje przekonać Natalię do kupienia skutera. Boski nie wie, co dać żonie na prezent urodzinowy. Prosi Kubę, by podrzucił mu kilka pomysłów. Kacper wypełnia domowe obowiązki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy sympatycznego małżeństwa i ich dorastających dzieci. Maria (Agata Kulesza) informuje Boskich, że jest w ciąży. Niespodziewana wiadomość wywołuje poruszenie w całej rodzinie, a przyjaciółka Ludwika (Tomasz Karolak) i Natalii (Małgorzata Kożuchowska), zupełnie nieprzygotowana do nowej roli, wpadnie w panikę. Tomek (Maciej Musiał) postanawia się ustatkować. Jego serce mocniej zabije dla pewnej dziewczyny. Z kolei Natalia i Ludwik zaczną bardziej zwracać uwagę na zdrowe odżywianie. Boski przekona się do diety złożonej z humusu i surowych marchewek. Zdoła nakłonić też najstarszego syna do wspólnego biegania.

W tym odcinku

Ludwik z pomocą Tomka usiłuje przekonać Natalię do kupienia skutera. Boski nie wie, co dać żonie na prezent urodzinowy. Prosi Kubę, by podrzucił mu kilka pomysłów. Kacper w panice biega po domu, by zrealizować wszystkie obowiązki domowe i w ten sposób zarobić na kieszonkowe. Boski próbuje spełniać zachcianki ciężarnej Marii, ale wynika z tego awantura. Tymczasem Natalia szykuje dla przyjaciółki paczkę z ubrankami dla dziecka. Ciężko jej się rozstać z rzeczami po synach, gdyż wiąże się z nimi wiele wspomnień. Kuba szuka pracy, ale jest bardzo wybredny i żadna oferta mu nie odpowiada.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także