x
Rodzinka.pl: O miłości i zimniej wodzie (152)

Rodzinka.pl: O miłości i zimniej wodzie (152)

serial komediowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski
Reżyseria:Patrick Yoka, Karol Klementewicz
W skrócie:Marek dyskutuje z Ludwikiem o wpływie nowinek technologicznych na młode pokolenie. Próbuje udowodnić przyjacielowi, że współczesne dzieci uzależniają się od tabletów. Tomka odwiedza nowa koleżanka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W uporządkowanym życiu Boskich zapanuje chaos. W związku z remontem domu do Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) wprowadzą się dziadkowie (Halina Skoczyńska i Michał Grudziński). Babcia Janina próbuje przejąć kontrolę nad domownikami, ku rozpaczy prawowitej pani domu. Ku utrapieniu rodziców grzeczny Kacperek (Mateusz Pawłowski) wkracza w trudny wiek, a Kuba (Adam Zdrójkowski) znów wpakuje się kłopoty. Z kolei Tomek (Maciej Musiał) zrywa z Magdą. Rezygnuje z wynajmowanego mieszkania i wraca do rodziny. W ten sposób trzy pokolenia Boskich spotkają się pod jednym dachem.

W tym odcinku

Marek zawzięcie dyskutuje z Ludwikiem o wpływie nowinek technologicznych na młode pokolenie. Próbuje udowodnić przyjacielowi, że współczesne dzieci uzależniają się od tabletów. Tymczasem Tomka odwiedza nowa koleżanka. Wizyta dziewczyny wywołuje w domu Boskich ekologiczne pogotowie. Natalia i Ludwik nie mogą się doczekać chwili, gdy synowie dorosną i założą własne rodziny. Dopiero wtedy będą mogli realizować swoje plany.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)