Rodzinka.pl: Marek do domu (241)

Rodzinka.pl: Marek do domu (241)

serial komediowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski
Reżyseria:Patrick Yoka
W skrócie:Natalia przyłapuje Ludwika na korumpowaniu syna. Marek i Marysia się kłócą. Mężczyzna postanawia przeczekać konflikt i przespać się u Boskich. Kacper udaje, że jest chory, by zostać w domu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak), szczęśliwych rodziców Tomka (Maciej Musiał), Jakuba (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski). Mimo że ich synowie powoli wchodzą w dorosłe życie, Boscy nadal zmagają się z wieloma problemami wychowawczymi. Dzieci powoli wyfruwają z gniazda, a Boscy stają przed perspektywą pustego domu. Natalia bardzo przeżywa wyjazd najstarszego syna za granicę. Dorastający Kacper uczy się sztuki kombinowania. Natomiast znajomość Pauli (Julia Wieniawa-Narkiewicz) i Kuby po ich rozstaniu stoi pod znakiem zapytania.

W tym odcinku

Natalia przyłapuje Ludwika na korumpowaniu syna. Marek i Marysia kłócą się. Mężczyzna postanawia przeczekać konflikt i przespać się u Boskich. Kacper udaje, że jest chory, by zostać w domu. Filip prosi Natalię o kobiecą poradę. Kuba spotyka się z Paulą.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także