Rodzinka.pl: Razem czy osobno (92)

Rodzinka.pl: Razem czy osobno (92)

serial komediowy Polska 2013   od 12 lat
Występują:Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski
Reżyseria:Patrick Yoka
W skrócie:Kuba informuje rodziców, że zapisał się do kółka teatralnego. Ludwikowi wydaje się to podejrzane. Gdy tłumaczy powody, m.in. zwolnienie w piątek z ostatnich lekcji, ojciec oddycha z ulgą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zabawne perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich, szczęśliwych rodziców trójki synów. Boscy poznali się jeszcze na studiach, lecz mimo upływu lat nadal darzą się gorącym uczuciem i tworzą zgodne małżeństwo. Wraz z dziećmi - Tomkiem (Maciej Musiał), Kubą (Adam Zdrójkowski) i najmłodszym Kacprem (Mateusz Pawłowski) - mieszkają pod Warszawą. Ludwik jest architektem i pracuje w domu. Natalia po kilkunastu latach przerwy poświęconej na wychowanie synów, próbuje wrócić do zawodu.

W tym odcinku

Kuba informuje rodziców, że zapisał się do kółka teatralnego. Natalia jest dumna z syna, a Ludwikowi wydaje się to podejrzane. Dopiero, gdy chłopak tłumaczy, że w grupie są same dziewczyny i w piątek zostanie zwolniony z ostatnich lekcji, ojciec oddycha z ulgą. Kuba i Tomek spędzają czas ze swoimi dziewczynami. Kacper martwi się, że wciąż jest sam. Natalia i Ludwik, by go pocieszyć, opowiadają synowi o zaletach bycia singlem. Boskiego ponosi nieco fantazja.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także