Rodzinka.pl: Powrót (23)

Rodzinka.pl: Powrót (23)

serial komediowy Polska 2011   od 12 lat
Występują:Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski
Reżyseria:Patrick Yoka
W skrócie:Kończą się wakacje i Boscy wracają do swoich codziennych obowiązków. Rodzice próbują nauczyć synów zachowywania porządku w łazience. Chłopcy buntują się przeciwko nakazom.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich, szczęśliwych rodziców trójki rezolutnych chłopców - Tomka (Maciej Musiał), Jakuba (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski). Boscy poznali się jeszcze na studiach, lecz mimo upływu lat nadal darzą się gorącym uczuciem. Teraz starają się o kolejne dziecko, tym razem chcą, by była to dziewczynka. Jednak w pięcioosobowej rodzinie bardzo ciężko znaleźć czas na upragnione sam na sam, o czym Boscy przekonują się na każdym kroku.

W tym odcinku

Kończą się wakacje i Boscy wracają do swoich codziennych obowiązków. Ludwik próbuje nauczyć synów, by spuszczali po sobie wodę w toalecie, zaś Natalia przypomina, by zachowywali porządek w łazience. Chłopcy buntują się przeciwko rodzicielskim nakazom. W czasie dyskusji wychodzi na jaw wstydliwy sekret ojca. Kuba nie chce chodzić do szkoły. Natalia próbuje go przekonać, że warto zdobywać wiedzę. Kacper poznaje nowego kolegę zafascynowanego demokracją. Wkrótce chłopiec opuszcza się w nauce. Ludwik postanawia zmotywować syna do wytężonej pracy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także