Rodzinka.pl: Powitanie jesieni (19)

Rodzinka.pl: Powitanie jesieni (19)

serial komediowy Polska 2011   od 12 lat
Występują:Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski
Reżyseria:Patrick Yoka
W skrócie:Jesienią Boscy przygotowują ubrania na chłodniejsze dni. Tomek nie chce chodzić w kurtce z zeszłego sezonu. Kuba nie będzie nosić ubrań po kuzynie. Kacperek znów dostał odzież po bracie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich, szczęśliwych rodziców trójki rezolutnych chłopców - Tomka (Maciej Musiał), Jakuba (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski). Boscy poznali się jeszcze na studiach, lecz mimo upływu lat nadal darzą się gorącym uczuciem. Teraz starają się o kolejne dziecko, tym razem chcą, by była to dziewczynka. Jednak w pięcioosobowej rodzinie bardzo ciężko znaleźć czas na upragnione sam na sam, o czym Boscy przekonują się na każdym kroku.

W tym odcinku

Nadchodzi jesień. Boscy przygotowują ubranie na chłodniejsze dni. Tomek nie chce chodzić w niemodnej kurtce z zeszłego sezonu. Kuba zapowiada rodzicom, że nie będzie nosić ubrań po kuzynie. Najmłodszy Kacperek jest załamany, gdyż znów dostał ciepłą odzież po starszym bracie. Humor wraca mu przy kolacji, gdy okazuje się, że mama przygotowała jego ulubione ostrygi. Na podwórzu zalegają sterty liści, których nikt nie ma ochoty uprzątnąć. Natalia postanawia znaleźć ochotnika.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także