x
Rodzinka.pl: Pogrzeb (44)

Rodzinka.pl: Pogrzeb (44)

serial komediowy Polska 2011   od 12 lat
Występują:Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski
Reżyseria:Patrick Yoka
W skrócie:Na zawał serca umiera wujek Stanisław, starszy brat babci Janiny. Na pogrzebie Kacper, Kuba i Tomek mają okazję poznać całą rodzinę mamy...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich, szczęśliwych rodziców trójki rezolutnych chłopców - Tomka (Maciej Musiał), Jakuba (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski). Boscy poznali się jeszcze na studiach, lecz mimo upływu lat nadal darzą się gorącym uczuciem. Teraz starają się o kolejne dziecko, tym razem chcą, by była to dziewczynka. Jednak w pięcioosobowej rodzinie bardzo ciężko znaleźć czas na upragnione sam na sam, o czym Boscy przekonują się na każdym kroku.

W tym odcinku

Na zawał serca umiera wujek Stanisław, starszy brat babci Janiny. Na pogrzebie Kacper, Kuba i Tomek mają okazję poznać całą rodzinę mamy. Chłopcy nie potrafią jednak odnaleźć w nowej sytuacji. Boska czuje się wyzyskiwana przez męską część rodziny. Ma dość zajmowania się domem i dbania o sprawy męża i synów. Po telefonicznych konsultacjach z Marią pozoruje atak histerii. Przynosi to nieoczekiwane rezultaty.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także