Rodzinka.pl: Pasje (125)

Rodzinka.pl: Pasje (125)

serial komediowy Polska 2013   od 12 lat
Występują:Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski
Reżyseria:Patrick Yoka
W skrócie:Tomek przechwala się młodszym braciom, że w szkole nie był grzecznym uczniem. W odpowiedzi Kacper przytacza historię zasłyszaną od jednego z nauczycieli, która zaprzecza jego wersji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich, szczęśliwych rodziców. Boscy poznali się jeszcze na studiach, lecz mimo upływu lat nadal darzą się gorącym uczuciem i tworzą zgodną parę. Wraz z dziećmi - Tomkiem (Maciej Musiał), Kubą (Adam Zdrójkowski) i najmłodszym Kacprem (Mateusz Pawłowski) - mieszkają pod Warszawą. Małżonków czeka wyprowadza najstarszego z synów. Chłopak jednak regularnie odwiedza bliskich. Tymczasem Natalia zapowiada, że wybiera się na studia.

W tym odcinku

Kacper usiłuje umówić się z dziewczyną, która się z niego wyśmiewa. Kuba wprawia Natalię w zakłopotanie śmiałym erotykiem. Zamierza podarować wiersz swojej ukochanej. Nastolatek chce też kupić sobie nowy rower, jednak nie potrafi przekonać do tego pomysłu swoich rodziców. Jego cięta riposta skierowana do Marka trafia rykoszetem w Natalię. Tomek przechwala się młodszym braciom, że w szkole nie był grzecznym uczniem. W odpowiedzi Kacper przytacza historię zasłyszaną od jednego z nauczycieli, która zaprzecza jego wersji.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także