Rodzinka.pl: Boskie życie (180)

Rodzinka.pl: Boskie życie (180)

7.1/10
serial komediowy Polska 2016   od 12 lat
Występują:Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski
Reżyseria:Patrick Yoka
W skrócie:Do Kacpra przychodzi atrakcyjna korepetytorka, która wzbudza żywe zainteresowanie Ludwika i Marka. Boska zamienia go na korepetytora, który budzi za to niezdrowe emocje w niej i Marii.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 2 listopada
za 13 dni
9:40 TVP HD

Opis

Dalsze losy rodziny Boskich, Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak), oraz ich dzieci: 20-letniego Tomka (Maciej Musiał), 18-letniego Kuby (Adam Zdrójkowski) i 12-letniego Kacpra (Mateusz Pawłowski). Usamodzielnienie się najstarszego z synów i wyjazd jego młodszego brata na studia do Krakowa uświadamiają małżonkom, że teraz dom będzie dla nich zbyt duży. Zapada decyzja o przeprowadzce. Tymczasem przyjaciółka Natalii, Maria (Agata Kulesza), przeżywa rozterki przyszłej matki.

W tym odcinku

Do najmłodszego z braci Boskich przychodzi atrakcyjna korepetytorka, która wzbudza zainteresowanie Ludwika i Marka. Natalia zawczasu zmienia więc korepetytorkę na korepetytora. Nowy nauczyciel Kacperka budzi za to niezdrowe emocje w Natalii i Marii. Tomek zakłada się z Ludwikiem, że potrafiłby wytrzymać z małym dzieckiem. Z kolei Kacper przegrywa mecz z drużyną młodszych... koleżanek. Jest mu wstyd.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także