Rodzinka.pl: Muzykoterapia (30)

Rodzinka.pl: Muzykoterapia (30)

serial komediowy Polska 2011   od 12 lat
Występują:Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski
Reżyseria:Patrick Yoka
W skrócie:Kacper przychodzi smutny ze szkoły. Natalia dowiaduje się, że zmarła babcia jego kolegi. Rozmawia z synem o śmierci. Tomek zamęcza Ludwika prośbami o skuter, jednak ojciec jest nieugięty.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich, szczęśliwych rodziców trójki rezolutnych chłopców - Tomka (Maciej Musiał), Jakuba (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski). Boscy poznali się jeszcze na studiach, lecz mimo upływu lat nadal darzą się gorącym uczuciem. Teraz starają się o kolejne dziecko, tym razem chcą, by była to dziewczynka. Jednak w pięcioosobowej rodzinie bardzo ciężko znaleźć czas na upragnione sam na sam, o czym Boscy przekonują się na każdym kroku.

W tym odcinku

Kacper przychodzi smutny ze szkoły. Natalia dowiaduje się, że zmarła babcia jego kolegi. By pocieszyć synka, tłumaczy mu, co się dzieje z ludźmi po śmierci. Tomek zamęcza Ludwika prośbami o skuter, jednak ojciec jest nieugięty. Boska staje po stronie męża. Chłopak, by przekonać rodziców, obiecuje im, że jak dostanie skuter, będzie wynosić śmieci i robić zakupy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także