Rodzinka.pl: Kobiety górą (91)

Rodzinka.pl: Kobiety górą (91)

7.1/10
serial komediowy Polska 2013   od 12 lat
Występują:Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski
Reżyseria:Patrick Yoka
W skrócie:Chłopcy uważają, że kobiety przerastają mężczyzn intelektualnie, jednak w końcu i tak zapędzają je do pracy w kuchni. Kacper jest dumny z ojca, bo ten idealnie pasuje na 'kura domowego'.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zabawne perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich, szczęśliwych rodziców trójki synów. Boscy poznali się jeszcze na studiach, lecz mimo upływu lat nadal darzą się gorącym uczuciem i tworzą zgodne małżeństwo. Wraz z dziećmi - Tomkiem (Maciej Musiał), Kubą (Adam Zdrójkowski) i najmłodszym Kacprem (Mateusz Pawłowski) - mieszkają pod Warszawą. Ludwik jest architektem i pracuje w domu. Natalia po kilkunastu latach przerwy poświęconej na wychowanie synów, próbuje wrócić do zawodu.

W tym odcinku

Chłopcy uważają, że kobiety przerastają mężczyzn intelektualnie. Takie poglądy zaszczepił im Ludwik. Na początku szczerze wyrażają swoje zadowolenie z takiego stanu rzeczy, jednak w końcu i tak zapędzają dziewczyny do pracy w kuchni. Kacper jest dumny z ojca, ponieważ ten idealnie wpisuje się w schemat "kura domowego". Natalia dochodzi do wniosku, że ma za bardzo stresującą pracę. Uważa, że nowe hobby pomoże jej rozładować negatywne emocje. Jednak ostatecznie ulgę przynosi jej szczera rozmowa z rodziną, a także wydawanie poleceń swoim leniwym mężczyznom.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także